ממליצים

משפחת אושסקי-פיין

אנו ידועים כאנשים ביקורתיים ותובעניים ודרישות העיצוב  שלנו נתפסות בעיני מעצבים רבים כתמוהות ובלתי אפשריות ליישום.
ואז הגיע אריאל.
בשרביט הקוסמים שלו הצליח לא רק לממש את האידאל העיצובי המאתגר שהצבנו בפניו אלא ליצור יש מאין יצירת אומנות מושלמת המתנגנת באופן פלאי בין תחכום מודרני וחמימות ביתית, בין רכות בדית המשתרעת לנוקשות פילוספית בין עץ למתכת.
ההתאמה המוחלטת  custom made לצרכי הלקוח תוך חוסר פשרה טוטאלית בכל מה שקשור במקצועות ובמסירות לאומנותו העיצובית הופכות את אריאל למכשף של ממש ולאדריכל העומד מאחורי בריאה עיצובית של ממש שאין שני לה.

משפחת לוי

אריאל היקר!

 

הגענו אליך אך במקרה אבל אנחנו כמאמינים יודעים שאין כזה דבר "מקרה" J

זה התחיל בעיצוב מטבח אבל ככל שהזמן עבר ידענו שזה פשוט לא יכול לעצור שם. וכמו שציפינו כך קרה שעל כמעט כל פינה שנגעת "רואים" שאתה שם, אולי חבוי אבל גלוי ביותר לכל מי שרק נמצא בסביבה.   

זה לא רק הכישרון והאומנות להוציא את הבלתי יאומן, כשלכל נדמה, נו, מה כבר אפשר לשנות.. זה שאתה אומן בחסד זה פשוט. מה שמפליא עוד יותר ובעיקר זו האישיות הנדירה: הסבלנות האינסופית, הרגישות, ההתחשבות, הנעימות וההשקעה על כל פרט – זה משהו שיש רק לך!  אמנים (אולי) יש הרבה אבל אישיות כובשת שכזו, מי שקצת מכיר אותך,  יודע שאין הרבה אם בכלל…

מהיצירות המדהימות שלך פשוט שאנחנו נהנים כל שניה!

 

מעריכים ומוקירים מאוד מאוד,

משפחת לוי 

אתי ויעקב בן דוד

לאריאל היקר !
תודה על עבודתך המקצועית בתיכנון ועיצוב ביתינו, על הסבלנות הרבה הליווי האישי והצמוד במשך תקופה ארוכה שהתוצאה הייתה יצירה מופלאה בה אנו גרים ונהנים ומתגאים ביוצר. 
תודה והמשך עשייה פוריה. 
 
 

 

 

דליה וצבי ואור

הגענו  אליך דרך קרובי משפחה שהיו מרוצים, ואף ראינו את התוצאות המרשימות. ברצוננו להודות לך על התכנון והליווי הצמוד בעיצוב הבית לו זכינו כל תהליך השיפוץ. על היחס החם, תמיד בחיוך וברצון לספק את מבוקשנו.

לעצב בית זה תהליך שצריך בשבילו לא רק כישרון אסתטי, אלא גם רגישות רבה ללקוח, אסרטיביות מול ספקים, ואנרגיה אינסופית. לעבוד אתך הייתה לנו חוויה מאד נעימה. הרגישות  והסבלנות שגילית לאורך הדרך אפשרה לנו לעבור אתך דרך עד להחלטות.

והחשוב מכל היא התוצאה.

מעבר למקצועיות והקפדה על כל פרט, הייתה רגישות מצדך לצרכים שלנו ואף לטעמנו האישי. התרשמנו במיוחד מהיצירתיות, המקצועיות, הסבלנות, הרצון לפתור כל בעיה ומעל לכל – היכולת להתגמש אל מול הרצונות שלנו.

תודה על השירות, ועל העיצוב.

משפחת הרוש

אריאל היקר,

זה הזמן לומר תודה על כל העזרה, המסירות, הייעוץ, המקצועיות והעין הנהדרת לפרטים שסייעה בעיצוב ביתנו. במשך כל תקופת הבנייה ולאחריה, זכינו לליווי מסור וצמוד של אריאל, אשר נתן פתרונות לכל בעיה, ידע איך להוציא לפועל את רצונותינו וביטא בצורה הטובה ביותר את שאיפותינו לגבי עיצוב הבית. 

הידע והבקיאות בתחום העיצוב שהפגנת לאורך ההליך כולו סייעו לא אחת בפתרון בעיות לוגיסטיות ועיצוביות כאחד. הכל נמדד בסופו של דבר במבחן התוצאה, והתוצאה יצאה מהממת! אנו נהנים כל בוקר לצאת למרפסת שטופת השמש, לחממה מלאת הפרחים ובכל שישי אנו מארחים את משפחתנו בפינת האוכל הנהדרת שעיצבת. 

הזמינות, המסירות, והרעיונות המקוריים הפכו את הליך עיצוב הבית לחוויה של ממש. היה תענוג לעבוד עם איש מקצוע שכמותך. 

שיהיה המון בהצלחה בהמשך הדרך!

 

משפחת שוחט

 על אריאל המליצו לנו חברים טובים, עת רצינו לערוך שינוי גדול בביתנו. השינוי כלל את הסלון, פינת אוכל, מטבח, חדר עבודה וגלריה. מיד בפגישתנו הראשונה הרגשנו שעומד מולנו בחור שמזהה את צרכי הלקוח, מתחשב בדעתנו, אך יחד עם זאת דעתן, יודע את מלאכתו, ומעל הכול אנושי, קשוב, זמין ונעים הליכות. אריאל תכנן ועיצב לנו את החללים האמורים וכן ליווה אותנו בבחירת גופי התאורה, וילונות ועד להעמדת הרהיטים. הרגשנו שנעים לנו לצעוד עימו יד ביד עד להשלמת הפרויקט תוך שאנו נהנים מהדרך והתוצאה הסופית.

אריאל הנפלא!
אנחנו הגענו אליך במקרה, לאחר שנפגשנו עם מספר מעצבים אחרים שהומלצו לנו ואנחנו מברכים כל רגע על המפגש הזה איתך. מהפגישה הראשונה ידענו שמצאנו את האדם הנכון שילווה אותנו בפרויקט של חיינו.
ברצוננו להודות לך קודם כל על אורך הרוח שלך. 
מצאנו מעצב שמלא ברעיונות מקוריים, חדשנים, רגיש, ומקצוען שידע להבין את הצרכים ולהתאים את הדירה לטעם  שלנו.
כאיש אבטחת איכות הרשה לי להחמיא לך על העמידה על קוצו של יוד במפגשים שהיה לנו עם הקבלן ושאר הספקים וזאת בכדי להגיע לתוצאה הסופית כפי שהופיעו במפרטים.
הכרת השוק כפי שאתה מכיר והפנייה לספקים איכותיים היא עוד נדבך בהצלחה של הפרויקט.
ללא הליווי הצמוד שלך בכל השלבים לא היינו מגיעים לתוצאה הנפלאה. 
המחמאות שאנחנו מקבלים על התכנון ועיצוב הבית הם כולם שלך.
תודה על הכול.
יפה ומנשה כהן